יעוץ פיננסי

לדוגמא, לקוח הנאבק בחובות, נתמך על ידי יועץ פיננסי במהלך משבר, או רוצה שמאמן פיננסי יישאר על מסלולו, ישפר את כישוריו הפיננסיים, יבנה כישורים פיננסיים וישיג את המטרה של יצירת עושר.

יועץ פיננסי יתמקד בחששות ובצרכים שלך

יעבוד איתך כדי להבין את מצבך הכלכלי ויעזור לך לפתח תקציב ספציפי ותכנית פעולה מפורטת המבוססת על יעדיך האישיים. יועץ פיננסי יכול לעזור ללקוחות להבין ולהבין את נקודות החוזק והאתגרים שלהם בעת התמודדות עם כסף ולקבוע את השינויים שהם רוצים לבצע. המאמן הפיננסי ידון ביעדים ויעזור ביצירת תוכנית פיננסית שתסייע ללקוחות להבין ולהיות מודעים כיצד ניתן לשפר את מצבם הכלכלי.

יועצים פיננסיים עוזרים ללקוחות בניהול נכסים

ומאמנים פיננסיים עוזרים לבנות עושר. מאמנים פיננסיים מאפשרים ללקוחותיהם לבנות עושר באמצעות עקרונות פיננסיים קונקרטיים כגון תקצוב, השקעה וחסכון. מאמן פיננסי אמור לעזור ללקוחות להיות חכמים ומתמצאים יותר בכסף שלהם.

יועצים פיננסיים עוזרים ללקוחות להתמודד עם סוגיות פיננסיות כגון תקצוב

חוב וחיסכון. בעוד שיועצים פיננסיים עובדים עם לקוחות בעלי הכנסה נמוכה, ההכשרה שלהם מתמקדת בנושאים שהכי משפיעים עליהם, כמו ממשל בשירותים ציבוריים. ליועצים פיננסיים אולי אין את האישורים הגבוהים ביותר העומדים לרשות יועצים פיננסיים, אך המומחיות שלהם בנושאים הרלוונטיים ללקוחות בעלי הכנסה נמוכה יכולה לספק לך את העזרה הנחוצה לך.

התואר של יועץ פיננסי אינו מוסדר

ולכן אין זה ערובה להסמכה, כשם שרבים מהכותרים בהם משתמשים מומחים פיננסיים אינם מוסדרים. אתה יכול לבדוק הסמכה של יועצים פוטנציאליים באמצעות מדריך של האגודה לייעוץ פיננסי, תכנון וחינוך ליחידים.

ייעוץ פיננסי

הוא חינם וחסוי, ללא קשר למצב ההכנסה או ההגירה. בשל COVID-19, השירותים האישיים מוגבלים, אך ייעוץ פיננסי חסוי זמין ללא תשלום באמצעות הטלפון. ה- DCWP מזהיר את כולם מפני משבר קוביד 19, כולל קביעת מחירים, תלונות וחוקי בריאות ובטיחות.

למד כיצד לשפר את יכולת האשראי, לנהל חובות, למצוא משאבים במהלך המשבר הפיננסי ולהתקדם לעבר היעדים הכספיים שלך. הירשם לפגישה מרחוק עם חיל האימון הפיננסי של ה- FCC. למידע נוסף על הארגון ומצא מידע על משאבי COVID 19 וטיפים פיננסיים.

אם אתה מוצא את עצמך במצב של בגידה כלכלית

למשל, בן / בת הזוג שלך פותח חשבון צ'קים ללא ידיעתך ומשתמש בכסף לרכישת הרבה דברים יקרים – אתה צריך יועץ נישואין. עם מאמן פיננסי תוכלו להעמיק במלכודות הכסף שיכולות להיווצר בנישואיכם. ולא משנה כמה חוב יש לך, אנחנו יכולים לעזור לך למצוא את הדרך לעצמאות כלכלית.

בגידה פיננסית

היא הפרת אמונים עצומה שיכולה להרוס את הנישואים ואת הכסף שלך. אך הדבר החשוב ביותר הוא שאם בן הזוג לא מקשיב או לא רוצה להיות אחראי, אין לגרור אותו בועט וצורח למשרד האימון. ייעוץ פיננסי יכול לעזור לכם לקבוע תקציב, להשיג אוריינות פיננסית ולהימנע מחובות צרכנים. אם אתם מתכננים להגיש בקשה לחדלות פירעון, תוכלו גם ליצור קשר עם שירות הייעוץ לחדלות פירעון. אנו זקוקים לייעוץ מקצועי בשלב כלשהו בחיינו לצורך כל מיני ייעוצים, החל מייעוץ נישואין ועד ייעוץ בקריירה וכלה בשיחה עם מאמן חיים.

ייעוץ פיננסי

הוא שילוב ההיבטים הקוגניטיביים, הרגשיים, ההתנהגותיים, היחסים והכלכליים של הטיפול הפיננסי (איגוד העמותות לטיפול פיננסי, נד). מומחים, יועצים פיננסיים, אנשי חינוך וחוקרים מתייחסים לתיאוריות קלאסיות ועדכניות, הנחיות עדכניות, יכולת לקוחות מובנית וארוכת טווח, עובדים עם לקוחות מרקעים שונים כדי לטפל בבעיות בהתנהגות פיננסית, וגישות לנושאים רגישים. .

למי שאין כיסוי לביטוח בריאות

מרכז הייעוץ הפיננסי Truman Centers Medical Center יכול לעזור לך לקבוע את זכאותך לביטוח בריאות מסחרי באמצעות הבורסה לביטוח בריאות במיזורי או תוכניות סיוע כגון Medicare, MO HealthNet, Medicaid או תוכנית הסיוע הכספי לפיצויים לקורבנות פליליים (TMC). הזכאות ל- TMC מבוססת על מגורים, הכנסות וגודל המשפחה. על המועמדים להיות תושבי קנזס סיטי, מיזורי או מחוז ג'קסון, מיזורי, והכנסתם חייבת להיות מתחת ל 200% מקו העוני הפדרלי.

באופן כללי

לעולם אל תשלח דואר אלקטרוני מידע אישי, בריאותי, פיננסי או אחר רגיש. כל הדוא"ל שקיבל FCA צריך לקרוא על ידי האדם החיוני לענות על השאלות שנשאלו. רק לצוות FCA מורשה או לסוכנים שלנו תהיה גישה לחשיפת נתונים אישיים של צד שלישי.

לעולם לא נשתף, נמכור, נעביר או נחשוף מידע אישי לצדדים שלישיים. לנוחיות המבקרים שלנו, אנו עשויים לספק קישורים לאתרי צד ג '. אנו מקווים שאתרים אלו יספקו למשתמשים מידע עדכני, רלוונטי ושימושי.

מאגר הנתונים האישיים מאובטח על ידי הצפנה ברמה גבוהה וסיסמאות מורכבות

מידע נגיש רק לצוות FCA מורשה, למתנדבים ולקבלנים המשתמשים בפרוטוקולים המומלצים ונמצאים בפיקוח קפדני. תורים ניתנים לעניינים מורכבים יותר הדורשים זמן רב יותר בטלפון.

ארגון NYSUT ייסגר בגלל השבתת הקיץ השנתית שלו מיום שני 26 ביולי עד יום שישי 30 ביולי. שימו לב כי חברי NYSut יכולים לעבוד עם צוות מוגבל במהלך ההשבתה בימי שני, שלישי וחמישי.

חברת גולדן אסטייט מזמינה אתכם לבקר באתר שלנו שם תוכלו למצוא כתבות בנושא נדלן ויעוץ פיננסי